Новини та події

Міжнародне співробітництво з Університетом Астон

У період з 27 січня 2018 р. по 04 лютого 2018 р. на запрошення партнера КНЛУ Університету Астон (м. Бірмінгем, Велика Британія) проф. Валігура О. Р. та старший викладач Кучерина О. В. взяли участь у міжнародному семінарі з метою підведення підсумків реалізації проекту Tempus IV № 544161-TEMPUS-1-2013-1-UK-TEMPUS-JPCR Developing the Teaching of European Languages: Modernising Language Teaching through the Development of Blended Masters Programmes («Вдосконалення викладання європейських мов на основі впровадження онлайн-технологій у підготовку вчителя»). Було обговорено та визначено тематику перспектив нових проектів міжнародного співробітництва, в тому числі за програмами Erasmus+.

Детальніше...

Університет Порту - новий партнер КНЛУ

08 лютого 2018 року за сприяння Посольства Португальської Республіки в Україні підписано Угоду про навчальну, культурну та наукову співпрацю та Додаток до неї між Університетом Порту і Київським національним лінгвістичним університетом щодо викладання португальської мови на факультеті перекладачів і програм академічного обміну для студентів і викладачів.

Детальніше...

Зустріч з професором Michael Twohey, представником Університету Йорк, Канада

26 січня 2018 р. у міжнародному відділі КНЛУ відбулася зустріч з представником Університету Йорк, Канада, професором Michael Twohey, Associate Director, Special Programs, English Language Institute. Зустріч була присвячена перспективам співробітництва у філологічних і перекладацьких сферах для викладачів та студентів. Розпочата робота з підготовки до підписання двосторонньої Угоди про співробітництво між Київським національним лінгвістичним університетом та Університетом Йорк.

Детальніше...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти