Участь викладачів КНЛУ у програмі міжнародної академічної мобільності Erasmus+

З 15 по 19 травня 2017 р. доценти кафедри романської і новогрецької філології та перекладу Бокова П. М. і Залєснова О. В. проходили стажування по програмі академічної мобільності Ерасмус + в Університеті міста Кадіс (Королівство Іспанія).

Детальніше...

Візит британського викладача до Університету!

З 27 лютого 2017 р. по 03 березня 2017 р. в межах проекту Темпус 544161-TEMPUS-1-2013-1-UK-TEMPUS-JPGR "Удосконалення викладання європейських мов: модернізація викладання через розвиток магістерських програм на основі комбінованих технологій" та програми академічної мобільності Erasmus + Київський національний лінгвістичний університет відвідає Роберт Фокс (директор програми "Рік Великобританії за кордоном", Університет Астон, Велика Британія). Протягом тижня він проведе ряд лекцій та практичних занять з англійської мови та інформаційних технологій в освіті для магістрів спеціальності 014 Середня освіта факультету германської філології, які навчаються за новою магістерською програмою. Також він проведе практичний семінар для викладачів факультету германської філології на тему "Academic Writing and Oral Presentations".

Детальніше...

Конференція Еразмус+ у Парижі: виступ студентки КНЛУ

9 січня 2017 р. у Парижі в театрі Європи Одеон відбулася конференція з нагоди 30-річчя програми Еразмус+. У цій конференції Україну представляла Налія Вакуленко, студентка факультету романської філології КНЛУ, яка навчається за програмою Еразмус+ у Пікардійському університеті ім. Жюля Верна (магістерська програма з літературознавства). У своїй промові, виголошеній перед міністром освіти Франції Наджат Валло-Белькасем, державним секретарем у європейських справах Франції Арлемом Дезіром, віце-президентом Європарламенту Сільві Гійом, європейським комісаром з економіки та фінансів, податків та зборів П’єром Московісі та ін., Налія поділилася своїм досвідом навчання в Україні та Франції. Вона зі словами вдячності говорила про alma mater КНЛУ та рідний факультет, де отримала ґрунтовний рівень знань, що дозволив їй навчатися на рівні з французькими студентами. Налія Вакуленко наголосила на бажанні української молоді бути частиною європейської спільноти, завершивши свій зворушливий виступ словами: "Я переконана, що кожен з нас може змінити світ, якщо він бореться за те, що любить".

Детальніше...

Візит викладача з Французької Республіки до Університету

З 27 лютого по 03 березня 2017 р. в рамках програми академічної мобільності  Erasmus + в Університеті перебуває д-р Мікаель ПОПЕЛЯР – викладач з партнерського Університету Кан Нормандія (м. Кан, Французька Республіка),  який проведе лекції та практичні заняття з французької мови та англійської літератури для студентів факультету романської філології.

Відділ міжнародних зв’язків

Детальніше...

Рекомендовані науково-педагогічні працівники конкурсною комісією Університету

Конкурсна комісія КНЛУ
рекомендувала для участі у програмі Erasmus+
в Університеті Кадіса (Королівство Іспанія)
у травні 2017 р.
таких науково-педагогічних працівників Університету:1)    Доц. Бокова Поліна Михайлівна – доцент кафедри романської філології та перекладу факультету перекладачів (Staff Mobility for Teaching).

2)    Доц. Залєснова Олена Володимирівна – доцент кафедри романської і новогрецької філології та перекладу факультету перекладачів (Staff Mobility for Training).

Відділ міжнародних зв’язків

Детальніше...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти