Факультет економіки і права

Рейтинг успішності студентів денної форми навчання факультету економіки і права, які навчаються за державним замовленням, за I семестр 2017-2018 н. р.

Реєстр студентів денної форми навчання факультету економіки і права, які навчаються за державним замовленням, для призначення академічної стипендії та академічної стипендії за особливі успіхи в навчанні на I семестр 2017-2018 н. р. (з 01 вересня 2017 р. по 31 січня 2018 р.)

Абітурієнту 2017 р.

 


Графік вручення дипломів про вищу освіту випускникам магістратури Університету


 

Інформація щодо поселення до гуртожитку студентів та цьогорічних вступників факультету економіки і права КНЛУ

 

Факультет економіки і права (ФЕП) – один із провідних факультетів Київського національного лінгвістичного університету, який має більше ніж як двадцятирічну історію. Сьогодні факультет економіки і права – це динамічна структура, яка активно розвивається і зарекомендувала себе успішним гравцем на вітчизняному ринку освітніх і наукових послуг.

Факультет є визнаним лідером у підготовці висококваліфікованих спеціалістів для роботи у різних сферах економіки, державних та приватних підприємствах. Високу якість підготовки на факультеті засвідчують успіхи його випускників, більшість із яких обіймають керівні посади в галузях управління, адміністрування, маркетингу та юриспруденції. Випускники факультету працюють аналітиками, менеджерами, адміністраторами, юристами, адвокатами, державними службовцями та успішно займаються підприємницькою діяльністю. Конкурентною перевагою випускників факультету на ринку праці є поєднання якісної фахової освіти з вільним володінням двома іноземними мовами.

Історія факультету

У 1993 р. на базі Київського державного інституту іноземних мов було засновано Гуманітарний інститут, який здійснював підготовку фахівців за спеціальністю «менеджмент організацій» (освітня кваліфікація – менеджер-економіст) зі знанням двох іноземних мов. У цей же час було створено профілюючу кафедру соціально-економічних наук, пізніше перейменовану на кафедру менеджменту. Паралельно розроблявся напрям підготовки фахівців-правознавців, відкритий згодом, у 1999 р.

В червні 2014 р. факультет отримав право здійснювати підготовку бакалаврів за напрямом підготовки «маркетинг» зі знанням двох іноземних мов.

 

Особливості навчального процесу

Структура навчального процесу на факультеті складається з чотирьохрічного циклу бакалаврської освіти, покликаної забезпечити фундаментальну й загальноекономічну підготовку, а також функціонально-орієнтованої підготовки за схемою «4 + 1,6» (4 роки бакалаврату та 1,6 роки магістратури).

Навчальний процес поєднує в собі ґрунтовне вивчення студентами економіки, менеджменту, права (адміністративного, господарського, трудового), маркетингу, соціології та психології, забезпечує оволодіння інформаційними технологіями та іноземними мовами.

Наш факультет пропонує отримати вищу і другу вищу економічну чи юридичну освіту за найбільш престижними на сьогоднішній день спеціальностями. Студенти мають можливість набути практичний досвід за кордоном. Після закінчення університету, випускники факультету мають великі можливості для перспективного кар’єрного росту у сферах маркетингу, менеджменту, юриспруденції, відкритті власної підприємницької справи. Вартість за навчання на факультеті помірна.


Спеціальності

На факультеті економіки і права Київського національного лінгвістичного університету здійснюється підготовка фахівців із сучасних спеціальностей за такими рівнями вищої освіти:

перший (бакалаврський) рівень 
(денна і заочна форми навчання):

спеціальності:

•  073 Менеджмент (Менеджмент комерційної діяльності)
(денна і заочна форми навчання);

•  075 Маркетинг (Маркетинг і реклама)
(денна форма навчання);

•  081 Право (Конституційне та адміністративне право)
 (денна і заочна форми навчання).


другий (магістерський) рівень
(денна форма навчання):

спеціальності:
 

•   073 Менеджмент (Управління та адміністрування бізнес процесами);
•  081 Право (Конституційне та адміністративне право).Керівництво факультету

Декан факультету

Романенко Ольга Олександрівна – декан факультету економіки і права з вересня 2015 р., завідувач кафедри маркетингу (2013 – 2015 рр.). У 2011 р. отримала науковий ступінь кандидата економічних наук. У 2015 р. отримала  вчене звання доцента кафедри маркетингу. Докторант ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» (кафедра маркетингу). Автор понад 50 наукових і навчально-методичних праць, зокрема монографії «Формування маркетингових стратегій промислових підприємств в інформаційному суспільстві» (2014 р.), монографії «Сучасні аспекти інноваційної трансформації системи управління підприємством» (2013 р. – у співавторстві з Т. І. Пішеніною, А. В. Коротєєвою), «Методичні рекомендації до використання кейсів в процесі вивчення фахових дисциплін спеціальності «Маркетинг» (2014 р.). Викладає дисципліни «Маркетинг», «Вступ до фаху», «Інфраструктура товарного ринку», «Управління проектами».

 

Заступник декана факультету

Усенко Юлія Валеріївна – старший викладач кафедри менеджменту і маркетингу.

 

Звіт про діяльність факультету економіки і права Київського національного лінгвістичного університету у 2017 р.

 

Кафедри факультету


з/п

Назва кафедри

Завідувач кафедри

1.

Кафедра менеджменту і маркетингу проф. Смагін В. Л.

2.

Кафедра права

проф. Мережко О. О.

3.

Кафедра фізичного виховання і здоров'я

доц. Попов М. Д.

 

КОНТАКТИ

03680, Україна
МСП, м. Київ-150,
вул. Лабораторна 3 (корпус № 2), кім. 200
тел.: +38 (044) 521-63-52
факс: +38 (044) 287-67-88
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

<< Фотогалерея факультету >>

 

Ми в мережі Internet

Facebook.com: https://www.facebook.com/1776046202622403/timeline/
Наукові заходи ФЕП: http://econconf.com/

Розклад денної форми навчання факультету економіки і права

Аудиторний фонд

Розклад занять

Графік навчального процесу факультету економіки і права

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти