Факультет слов'янської філології

Заснування – 1977 рік.

За 39 років існування факультет підготував понад 2600 викладачів та перекладачів для 55 держав світу. Сьогодні іноземні громадяни з 21 країни Азії, Європи та Америки вивчають російську й українську мови, а також одну з мов Євросоюзу (англійську / німецьку).

 

 

Рейтинг успішності студентів денної форми навчання факультету слов'янської філології, які навчаються за державним замовленням, за II семестр 2017-2018 н. р.

Реєстр студентів денної форми навчання факультету слов'янської філології, які навчаються за державним замовленням, для призначення академічної стипендії та академічної стипендії за особливі успіхи в навчанні на I семестр 2017-2018 н. р.

 

 

Керівництво факультету

Декан факультету слов’янської філології – Мунтян Олександр Олександрович, кандидат філологічних наук, доцент

Заступник декана факультету слов’янської філології – Заскалета Валентина Петрівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української філології та славістики, доцент

 

Звіт про діяльність факультету слов’янської філології у 2017 р.

 

Кафедри факультету


з/п

Назва кафедри

Завідувач кафедри

1.

Кафедра російської мови і літератури проф. Мусієнко В. П.

2.

Кафедра іноземних мов

доц. Жданова Н. С.

3.

Кафедра української філології та славістики

проф. Валюх З. О.

 

 

Навчання на факультеті слов’янської філології

БАКАЛАВРАТ

Ступінь вищої освіти "бакалавр"
Спеціальності (спеціалізації)
035.03 Філологія. Слов’янські мови та літератури (Переклад (російська))
035.03 Філологія. Слов’янські мови та літератури (Мова і література (російська))

Бакалавр – рівень вищої освіти, який передбачає отримання студентом теоретичних знань і практичних умінь і навичок, достатніх для успішного виконання професійних обов'язків за обраним фахом.

Прийом іноземних громадян для навчання за рівнем підготовки "бакалавр" здійснюється на конкурсній основі.

Вступне випробування проводиться у формі співбесіди з російської мови.

Умовою для зарахування іноземного громадянина на навчання для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» є наявність у нього повної середньої освіти і володіння ним мовою навчання на рівні, достатньому для засвоєння навчального матеріалу, що підтверджується наявністю сертифіката про закінчення підготовчого відділення.

Після закінчення навчання випускникам присвоюються кваліфікації "Бакалавр філології, фахівець з російської і англійської (чи німецької) мов" (спеціальність 035.03 Філологія Слов’янські мови та літератури (Мова і література (російська))), "Бакалавр філології, фахівець із перекладу (російська і англійська мови)" (спеціальність 035.03  Філологія Слов’янські мови та літератури (Переклад (російська))).

Вартість навчання за рівнем вищої освіти "бакалавр" у 2016 / 2017 навчальному році становить 28510 грн. / рік.


МАГІСТРАТУРА

Ступінь вищої освіти "магістр"
Спеціальності (спеціалізації)
035.03 Філологія. Слов’янські мови та літератури (Переклад (російська))
035.03 Філологія. Слов’янські мови та літератури (Мова і література (російська))

Магістр – рівень вищої освіти студента, який на базі кваліфікації бакалавра здобув поглиблені спеціальні знання та вміння інноваційного характеру.

Прийом іноземних громадян для навчання за рівнем підготовки "магістр" здійснюється на конкурсній основі.

Вступне випробування проводиться у формі вступного іспиту з фаху (російська мова) та усного іспиту з іноземної мови (англійська або німецька).

Умовою для зарахування іноземного громадянина на навчання для здобуття ступеня вищої освіти «магістр» є наявність диплома бакалавра відповідного напряму.

Студенти, які отримали ступінь бакалавра не в Україні, вступаючи до магістратури, подають документи, що пройшли нострифікацію в Міністерстві освіти і науки України.

Після закінчення навчання випускникам присвоюються кваліфікації "Магістр з російської мови і літератури, філолог-дослідник, викладач російської і англійської (чи німецької) мов та російської літератури" (спеціальність 035.03 Філологія Слов’янські мови та літератури (Мова і література (російська))), "Магістр перекладу, філолог, перекладач російської і англійської мов" (спеціальність 035.03 Філологія Слов’янські мови та літератури (Мова і література (російська)).

Вартість навчання за рівнем вищої освіти «магістр» у 2016/2017 навчальному році становить 28510 грн. / рік.

Оформлення запрошення для навчання та в’їзної візи

Для отримання запрошення на навчання потрібно надіслати на електронну пошту факультету слов’янської філології ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) скан-копії таких документів:
•    лист з проханням про вступ до університету;
•    сканована копія закордонного паспорта (сторінка з фото);
•    сканована копія документа про освіту з оцінками (балами);
•    письмова згода на опрацювання персональних даних.

Після отримання згоди від Київського національного лінгвістичного університету та сплати за візову підтримку абітурієнтові буде оформлено запрошення для в'їзду на навчання в Україну.

Для отримання в’їзної візи на навчання в Україні необхідно:
•    звернутися до Посольства України у своїй або сусідній країні із заявою про надання в'їзної візи на навчання в Україну;
•    додати до заяви запрошення на навчання від Київського національного лінгвістичного університету.

Оформлення в'їзної візи тримає близько одного місяця, тому, щоб  отримати запрошення на навчання, потрібно вислати на електрону адресу КНЛУ зазначені документи не пізніше, ніж за два місяці до початку занять. Після отримання візи "Д" на навчання слід повідомити на факультет слов’янської філології дату прибуття в м. Київ та номер рейсу електронною поштою або телефоном: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; +38 (044) 521-61-53; +38 (044) 521-61-54.

 

Умови прийому на навчання

Прийом на навчання здійснюється шляхом вступних випробувань на основі договору, підписаного адміністрацією університету з абітурієнтом або з іншою фізичною чи юридичною особою. Можливий прийом на основі міждержавних угод за листами Міністерства освіти і науки України.

 

Вимоги до абітурієнтів

•    наявність середньої освіти
•    задовільний стан здоров'я

 

Тривалість навчання

•    підготовче відділення – 1 рік
•    бакалаврат – 4 роки
•    магістратура – 1 рік 6 місяців

 

Перелік документів, необхідних іноземним громадянам для вступу на факультет
слов’янської філології КНЛУ

1.    Заява.
2.    Оригінал та копія документа про попередню освіту.
3.    Оригінал та копія документа (додаток до документа про освіту), у якому міститься інформація про успішність з навчальних дисциплін.
4.    Копія документа про народження.
5.    Свідоцтво про закінчення підготовчого відділення.
6.    Копія паспорта (сторінка з фото).
7.    Медичний сертифікат про стан здоров'я.
8.    12 фотографій розміром 3,5x4,5 см (кольорові, матові).
9.    Паспорт (пред'являється особисто).

Зазначені в п.п. 2–4 документи повинні бути засвідчені відповідно до законодавства країни їх видачі, перекладені українською мовою та легалізовані в установленому державними органами України порядку, якщо інше не передбачене міжнародними договорами України.

 

Проживання в гуртожитку КНЛУ

Для поселення в гуртожиток іноземному студентові необхідно:

1.    Укласти угоду на проживання (корпус № 3, кімн. 910).
2.    Сплатити за проживання.
3.    Отримати ордер на поселення (корпус № 3, кімн. 910).
4.    Отримати перепустку до гуртожитку.

Іноземні студенти  та слухачі Підготовчого відділення проживають у 3- та 4-місних кімнатах у гуртожитку блокового типу.

Вартість проживання в гуртожитку у 2016/2017 навчальному році становить 3450 грн. / рік.

Медичне обслуговування

Іноземні громадяни повинні обов`язково мати страховий поліс для отримання екстреної медичної допомоги. Вартість страхового поліса визначається угодою зі страховою компанією.

Студенти кожного року повинні проходити медичний огляд та здавати аналізи на відсутність ВІЛ-інфекції.

 

Посвідка на тимчасове проживання в Україні

Для отримання Посвідки на тимчасове проживання в Україні іноземний громадянин у триденний термін після прибуття в Україну повинен подати старшому інспекторові відділу міжнародних зв’язків (корпус № 3, кімн. 911) такі документи:

1. Заяву.
2. Паспортний документ іноземця з візою "Д", якщо інше не передбачено законодавством і міжнародними договорами України, та копії сторінок з особистими даними і візою.
3. Переклад українською мовою сторінки паспортного документа іноземця з особистими даними, засвідчений нотаріусом або центром перекладів.
4. Квитанцію про сплату державного мита.
5. Шість фотокарток розміром 3,5x4,5 см (на матовому папері).

Посвідка на тимчасове проживання в Україні видається на термін навчання.

У разі, коли протягом строку дії посвідки на тимчасове проживання в документах, зазначених у підпунктах 2–3, змінилися відомості, такі документи подаються протягом 10 днів з моменту настання таких змін старшому інспекторові відділу міжнародних зв’язків.

Посвідка видається іноземцю під розписку, у паспортному документі іноземця на останній вільній сторінці проставляється відмітка про отримання Посвідки, що скріплюється печаткою ДМС.
Іноземець після отримання Посвідки повинен протягом 10 днів зареєструвати місце проживання, а в разі його зміни – перереєструвати в порядку, установленому Законом України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні".

Після закінчення терміну навчання в разі відсутності підстав для продовження строку дії Посвідки на тимчасове проживання або відрахування з університету іноземець зобов`язаний:
1. У семиденний строк знятися з реєстрації за місцем проживання.
2. Здати Посвідку на тимчасове проживання в Україні та паспорт старшому інспекторові відділу міжнародних зв’язків (корпус № 3, кімн. 911).
3. Отримати "Рішення" ДМС та паспорт, у якому анульовано відмітку про видачу Посвідки на тимчасове проживання в Україні.
4. Виїхати за межі України.

 

КОНТАКТИ

03680, Україна
МСП, м. Київ-150,
вул. Лабораторна 5/17 (корпус № 3), кім. 910
тел. +38 (044) 521-61-54
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти